Yunus Halı yıkama firması tecrübelerini sizlerle paylaşmaya devam ediyor ve bu sayfada da “Evde halı yıkanır mı” sorusuna cevap vereceğiz. Bildiğiniz gibi halı yıkama işi özen isteyen teferruatlı bir iştir. Özellikle şehir hayatında yaşayanlar evde halı yıkama işini neredeyse unutmuşlardır. Çünkü yapılaşmanın artması ile birlikte evlerde halı yıkama işi de git gide azalmış ve neredeyse yok olmuştur. Neredeyse diyoruz çünkü kenar mahallelerde tek tük de olsa bazen sokakta bahçede halı yıkayanlar ile karşılaşıyoruz. ama bu yok denecek kadar azınlıktadır.

Evde halı yıkanır mı

Evlerde halı yıkamak artık çok eskilerde kalan bir iştir. Elbette hala evde halı yıkayan birçok kişi bulmak mümkün. Evlerde yıkama işleminde bir çok dezavantajı da beraberinde getirmektedir. Evde halı yıkarken harcanan su yüksek maliyete neden olurken, halı yıkamak için harcanan efor da cabasıdır. Ancak evde halı yıkamak yerine halı yıkama firmasında halıların yıkatılması hem efordan hem de maddiyattan kurtaracaktır. Özellikle de uzmanlar evde halı yıkamanın çok zor bir iş olduğunu ve harcanan su ile maddi giderin arttığı uyarısında bulunmaktadır.

Sizlere burada örnek olarak gösterebileceğimiz bir firmadan bahsetmek istiyorum: Gül halı yıkama http://www.gul-haliyikama.com

Evde halı yıkanmamalı, neden mi?

Günümüzde özellikle de büyük şehirlerde halı yıkama firmalarının sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bundaki en büyük etken evde halı yıkamanın zorluğu ve de evde halı yıkarken harcanan suyun çok olmasıdır. Tüm bu etkenler evde halı yıkamanın maddi ve manevi olarak yük olduğunu ortaya koysa da, sağlığı etkileyen etken tüm bunların önünde gelmektedir. Birinci sınıf hizmet anlayışı ile halı yıkama hizmeti sunan firmalar halıları doğal deterjanlar ile yıkamakta ve tüm kirlerinden hızlıca kurtulmaktadır. Siz de hala evinizde halıları yıkıyorsanız , bunu bir kez daha düşünün.

Özellikle hijyen konusunda çok dikkat eden profesyonel halı yıkama firmaları ile çalışmanız size avantaj olarak geri dönecektir.

Evde halı yıkama resmi

Evde Halı yıkanır mı

Bir Cevap Yazın